اجاره تلویزیون شهری ال ای دی امروزه با استقبال زیادی روبرو شده است. با توجه به قیمت فروش تلویزیون بزرگ شهری و اینکه هزینه خرید تلویزیون شهری ال ای دی یا همان نمایشگر شهری بزرگ ال ای دی برای اشخاص و یا ارگان هایی که در زمان های خاص نیازمند استفاده از نمایشگر شهری می باشند مقرون به صرفه نمی باشد لذا گزینه مناسب برای شرایط فوق اجاره تلویزیون شهری و یا نمایشگر شهری می باشد که موارد مورد استفاده تلویزیون های شهری در مکان هایی مانند : غرفه های نمایشگاهی، تالار های پذیرایی و سالن های کنفرانس و مراسم های خاص می باشد. اجاره نمایشگر شهری ال ای دی دات پیچ پنل 3، دات پیچ 4 و دات پیچ 5 جهت فضاهای داخل سالن و نمایشگر شهری ال ای دی دات پیچ 10 و دات پیچ 5 جهت فضای خارج از سالن می باشد.

شرکت نما رنتر از بزرگترین وارد کنندگان و اجاره دهنده تجهیزات تلویزیون شهری ال ای دی  و نمایشگر های بزرگ شهری می باشد که توانایی فروش و اجاره تلویزیون شهری در هر ابعادی و متراژی دارا می باشد. این شرکت با برگزاری چندین پروژه بین المللی و ملی توانسته در حوزه فروش، خرید، اجاره و حتی تامین تلویزیون شهری ال ای دی جایگاه مناسبی را در این بازار کسب نماید. این را به جرات می توان بگوییم که تیم نمارنتر بهترین پیشنهاد را برای اجاره تلویزیون شهری و led های تلویزیون نمایشگاهی خواهند داد تا با کمترین قیمت بتوانید با توجه به نیازتان کیفیتی مناسب را دریافت کنید

اجاره تلویزیون شهری

مجموعه نما رنتر با رعایت استاندارد های جهانی ارائه کننده انواع تلویزیون شهری و ویدئو وال در سراسر ایران با بهترین کیفیت می باشد.

تلویزیون ال ای دی شهری از نظر محل نصب به دو گروه کلی تقسیم می شوند

تلویزیون ال ای دی شهری  فضای باز (outdoor) :

این نوع تلویزیون های شهری و نمایشگر بزرگ ال ای دی همان طور که از عنوان آن مشخص است در فضای باز استفاده می شود و ضد آب و تا حدودی ضد ضربه هستند. تلویزیون های شهری فضای باز دارای قدرت نمایش بیشتری نسبت به تلویزیون های داخل سالن دارند و امکان اجرای پروژه های انتقال تصاویر و نمایشگار در ابعاد مختلف بسیار بزرگ وجود دارد

 

تلویزیون شهری فضای باز (outdoor)

 

تلویزیون نمایشگر شهری داخل سالن (indoor) :

این نوع تلویزیون های شهری در فضاهای بسته استفاده می شود و ضد آب نیستند.

تلویزیون شهری داخل سالن (indoor)

 

قیمت اجاره تلویزیون ال ای دی شهری بسته به نوع آن، مدت زمان اجاره و قیمت تمام شده واردات تلویزیون شهری متغیر است.

جهت اطلاع از قیمت اجاره تلویزیون شهری کلیک کنید.

تلویزیون های شهری را بصورت دوره ای یک روزه ، یک دوره نمایشگاه که معمولا 4 روزه و یک هفته ای می باشد محاسبه می گردد. در مدتی که دستگاه ها ، امکانات و تلویزیون ها در محل کارفرما نصب می گردد کلیه امور نگهداری و تحویل سالم آن بر عهده مشتری بوده و سیستم تلویزیون بصورت صحیح روشن و تحویل مشتری قرار می گیرد و در انتهای دوره اجاره نیز بصورت صحیح تحویل گرفته می شود . امکان استقرار پرسنل نصب و راه اندازی در طول مدت دوره اجاره نیز وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت اجاره تلویزیون ال ای دی شهری با مشاوران ما در نما رنتر تماس بگیرید.

021-66721763

09125030253