سیستم صوتی یکی از نیاز های اساسی برای برگزاری همایش ها و جشن ها و هیئت می باشد. حال سوالی که ایجاد می شود این است که سیستم صوتی خوب دارای چه ویژگی هایی است؟

یک سیستم صوتی خوب و حرفه ای شامل بلندگو، اسپیکر خوب و یک باند می شود. با استفاه از سیستم های صوتی شما می‌توانید خاطره ای به یاد ماندنی را در ذهن حاضرین در مراسم ایجاد کنید. اما کم تر کسی می تواند تمام اجزای یک سیستم صوتی حرفه ای را در کنار هم داشته باشد. شما می توانید با اجاره سیستم صوتی حرفه ای تمام اجزا را کنار هم داشته باشید.

با توجه به مهم بودن کیفیت صدا در هر مراسم و جشن، اجاره لوازم صوتی موضوع بسیار مهمی برای هر شخص، سازمان و یا اداره‌ای است. سعی کنید لوازم صوتی با کیفیت بالا و پر قدرت را اجاره کنید. معمولا بدلیل هزینه بالای لوازم و تجهیزات صوتی با کیفیت، اجاره این مدل از وسایل کمتر اتفاق می افتد و اکثر مشتریان به دنبال لوازم و تجهیزات با کیفیت و قیمت پایین تر هستند.

سایت نما رنتر تمام وسایل مورد نیاز شما برای یک سیستم صوتی حرفه ای را برایتان مهیا می کند فقط کافیست با یک تماس از مشاوران مجرب راهنمایی بگیرید تا بهترین راه را پیش رویتان بگذارند. قیمت اجاره سیستم صوتی به عواملی چون تعداد نفرات، باز و یا بسته بودن فضایی که سیستم صوتی در آن استفاده می شود و نوع مراسم (جشن، سمینار، هیئت و ...) بستگی دارد.

 

اجزای سیستم صوتی

معمولا یک سیستم صوتی حرفه‌ای، از محصولاتی در برندهای مختلف تشکیل می شود. وجود هر یک از این لوازم و همچنین کیفیت بالای هر کدام، لازمه داشتن یک سیستم صوتی حرفه ای و خوب است. هر یک از این کالاها را در ادامه برای شما ذکر کرده‌ایم:

  • منبع صدا (میکروفن، پورت صدای پخش‌کننده موسیقی، تونر و ...)
  • آمپلیفایر
  • اسپیکر یا بلندگو

 

منبع صدا

منبع صدا که می‌تواند هر نوع دستگاه انتقال یا پخش صدا مثل میکروفن، سی‌دی یا دی‌وی‌دی پلیر، یا حتی موبایل باشد، بیشتر از چیزی که فکر می‌کنید در ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی و بدون نقص نقش دارد. کیفیت صدای خروجی تا حد زیادی وابسته به منبع صدا است. شاید تا به حال در مجالسی بوده‌اید که پخش صدا در آنها کیفیت بدی داشته است و باعث تشویش و اضطراب حاضرین شده است. دلیل این تجربه بد می‌تواند منبع صدای بی‌کیفیت یا ناهماهنگ با سیستم صوتی باشد. با توجه به ورودی آمپلیفایر، برای مثال در آمپلیفایرهای معمولی، منبع صدا می‌تواند یک پورت ورودی باشد که با کابل میکروفن تغذیه می‌شود.

در آمپلی فایرهای پیشرفته معمولا چندین پورت ورودی صدا برای دستگاه‌ها و منابع صدای مختلف، از جمله وای‌فای یا بلوتوث هم وجود دارد که از گوشی موبایل یا دستگاه‌های الکترونیک تغذیه می‌شوند. بعضی از افراد تصور می‌کنند منبع صدا بخش خیلی مهمی نیست و اسپیکرها اهمیت بیشتری دارند. اما با یک میکروفن بد که صدای باد را بهتر از صدای گوینده منتقل می‌کند، اسپیکرها نمی‌توانند معجزه کرده و صدایی شفاف و گیرا ارائه دهند. برای همین موقع اجاره سیستم صوتی بهتر است حتما به منبع صدا و کیفیت عملکرد آن توجه شود. 

آمپلی فایر

آمپلیفایر دستگاهی است که سیگنال‌های صوتی را دریافت کرده و آنها را برای پخش از اسپیکر یا بلندگوها تقویت می‌کند. آمپلیفایرها به دو دسته استاندارد و یکپارچه تقسیم می‌شوند. یک آمپلیفایر استاندارد از چند بخش دریافت کننده صدا، پردازش صدا، و خروجی صدا تشکیل می‌شود. بخش پاور آمپلیفایر همان بخشی است که صدا را پردازش کرده و به خروجی و اسپیکر تحویل می‌دهد. آمپلیفایرهای یکپارچه همان طور که از نام آن معلوم است، یک دستگاه واحد هستند.

اسپیکر

همه اسپیکر را می‌شناسند و در خانه خود انواع مختلف آن را برای کاربردهای مختلف دارند. اسپیکر بخش کلیدی سیستم صوتی است که صدا از طریق آن پخش می‌شود. فقط قدرت صدای اسپیکرهای سیستم‌های صوتی نیست که باعث تمایز آنها از نمونه‌های خانگی می‌شود، کیفیت صدا هم نقش مهمی در آنها دارد. اسپیکرهای استریو به نحوی عمل می‌کنند که اجزای صدا بین آنها تقسیم می‌شود و حاضرین در مراسم تجربه‌ای لذت بخش و واقعی از پخش صدا خواهند داشت. اجاره سیستم صوتی از نما رنتر به معنای اطمینان پیدا کردن از داشتن باکیفیت‌ترین و قدرتمندترین اسپیکرها است. با این حساب می‌توانید مطمئن باشید آنهایی که عقب می‌نشینند هم به خوبی صدای مراسم را دریافت کرده و از آن لذت می‌برند.

سیستم‌های صوتی نمارنتر با میکروفن‌ها، دستگاه‌های پخش، آمپلیفایر و البته اسپیکرهایی با عملکرد عالی به مشتریان عزیز تحویل داده می‌شوند. با توجه به اهمیت سیستم صوتی در یک مراسم باشکوه، این سیستم‌ها قبل از ارائه به مشتری تست شده و در صورت ضعف یا نقص در عملکرد، اجاره داده نمی‌شوند. نمارنتر علاوه بر سیستم‌های صوتی، بیلبوردهای شهری و ویدئو وال‌های باکیفیت را برای مراسم‌های گوناگون به‌صورت اجاره‌ای عرضه می‌کند.

سیستم‌های صوتی پیشرفته نمارنتر هم متناسب با خدمات فنی و تکنولوژیک سطح بالای این برند از کیفیت کاملا رضایت‌بخشی برخوردار هستند. برای همین اگر برای مراسم خود به یک سیستم صوتی قدرتمند و قابل‌اطمینان نیاز دارید تا با آرامش خاطر در هنگام مراسم از مهمانان پذیرایی کنید، با نما رنتر تماس گرفته و برای تاریخ موعود خود سیستم صوتی را سفارش دهید.

 

یکی دیگر از خدمات نما رنتر اجاره تلویزیون شهری در ابعاد مختلف و در نوع داخل سالن و فضای باز می‌باشد.

 

http://namarenter.com/Content/8775/%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C.html