تلویزیون های شهری یکی از انواع نمایشگر ها هستند که در سطح شهر برای نمایش تبلیغات از آن استفاده می شود. تلویزیون شهری امکان نمایش حدود 16 میلیون رنگ را دارد . تلویزیون شهری را می توان ابعاد بزرگتر تلویزیون های خانگی دانست که ابعاد بزرگتری از آنها هستند. تلویزیون های شهری در قسمت های شلوغ شهر جانمایی می شوند از این رو بهترین انتخاب برای نمایش تبلیغات شما می باشد.

 

 

کاربرد تلویزیون شهری

تلویزیون شهری در تمام ابعاد و طرح ها قابل ارائه است و بسته به مکان مورد نظر می توان انواع مختلف آن را استفاده کرد.بیشترین کاربرد تلویزیون های شهری در چهارراه های شلوغ و پر رفت و آمد، در استادیوم ها، فرودگاه ها و دیگر مکان های شلوغ و پر تردد می باشد.

کاربرد تلویزیون شهری بسته به استفاده آن به دو نوع تلویزیون شهری داخل سالن و تلویزیون شهری فضای باز تقسیم می شود.

تلویزیون شهری داخل سالن همانطور که از اسم آن مشخص است در فضاهای بسته استفاده می شود و معمولا ضد آب نیستند. نوع فضای باز تلویزیون های شهری که در فضاهای باز استفاده می شوند معمولا همگی ضد آب و ضد آفتاب طراحی می شوند.

 

اگر قصد استفاده مداوم از تلویزیون های شهری را دارید می توانید نوع مناسب آن را خریداری کنید اما این را بدانید که هزینه خرید تلویزیون های شهری بسیار گران هستند از این رو می توانید اجاره تلویزیون های شهری را در گزینه های انتخابیتان قرار دهید .