سیستم صوتی یکی از نیاز های اساسی برای برگزاری همایش ها و جشن ها و هیئت می باشد. حال سوالی که ایجاد می شود این است که سیستم صوتی خوب دارای چه ویژگی هایی است؟

یک سیستم صوتی خوب و حرفه ای شامل بلندگو، اسپیکر خوب و یک باند می شود. با استفاه از سیستم های صوتی شما می‌توانید خاطره ای به یاد ماندنی را در ذهن حاضرین در مراسم ایجاد کنید. اما کم تر کسی می تواند تمام اجزای یک سیستم صوتی حرفه ای را در کنار هم داشته باشد. شما می توانید با اجاره سیستم صوتی حرفه ای تمام اجزا را کنار هم داشته باشید.

با توجه به مهم بودن کیفیت صدا در هر مراسم و جشن، اجاره لوازم صوتی موضوع بسیار مهمی برای هر شخص، سازمان و یا اداره‌ای است. سعی کنید لوازم صوتی با کیفیت بالا و پر قدرت را اجاره کنید. معمولا بدلیل هزینه بالای لوازم و تجهیزات صوتی با کیفیت، اجاره این مدل از وسایل کمتر اتفاق می افتد و اکثر مشتریان به دنبال لوازم و تجهیزات با کیفیت و قیمت پایین تر هستند.

سایت نما رنتر تمام وسایل مورد نیاز شما برای یک سیستم صوتی حرفه ای را برایتان مهیا می کند فقط کافیست با یک تماس از مشاوران مجرب راهنمایی بگیرید تا بهترین راه را پیش رویتان بگذارند.

قیمت اجاره سیستم صوتی به عواملی چون تعداد نفرات، باز و یا بسته بودن فضایی که سیستم صوتی در آن استفاده می شود و نوع مراسم (جشن، سمینار، هیئت و ...) بستگی دارد.

 

اجزای سیستم صوتی

معمولا یک سیستم صوتی حرفه‌ای، از محصولاتی در برندهای مختلف تشکیل می شود. وجود هر یک از این لوازم و همچنین کیفیت بالای هر کدام، لازمه داشتن یک سیستم صوتی حرفه ای و خوب است. هر یک از این کالاها را در ادامه برای شما ذکر کرده‌ایم:

  • آمپلی فایر
  • باند، تیونر وساب ووفر
  • سیم
  • پورت های خروجی و ورودی

 

یکی دیگر از خدمات نما رنتر اجاره تلویزیون شهری در ابعاد مختلف و در نوع داخل سالن و فضای باز می باشد.

 

http://namarenter.com/Content/8775/%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C.html