تلویزیون شهری نمایشگری هوشمند است که دیود های نورانی (LED) آن را تشکیل می دهند . بیشترین کاربرد تلویزیون شهری هوشمند در فضای بیرون از سالن است . میادین شهر و مجتمع های تجاری شهری , سردر سازمانهای دولتی ,خصوصی , پارک ها , دانشگاه ها و غیره بهترین فضاهای استفاده از تلویزیون های شهری است.

ویژگی های یک تلویزیون شهری:


اول : ضد آب باشد جهت مقاومت در برابر آب باران یا شستشوی دوره ای تلویزیون

دوم:ضد ضربه باشد جهت برخورد اجسام در مکان های مختلف شهر

سوم:در نور مستقیم آفتاب به خوبی قابل دید باشد

چهارم :نمایش هر آنچه که نیاز است بر روی آن

پنجم : ورودی های تلویزیون شهر باید دارای پورت های اچ دی ام ای و یو اس بی و ویدیو  باشد که بتواند نمایش زنده را به خوبی و بدون مکث انجام دهد

ششم : قطعات اولیه با کیفیت بالا از برند های دارای استاندارد و معروف دنیا هفتم:خدمات پس از فروش

هشتم: سرویس های دوره ای به منظور جلوگیری از خرابی این تلویزیون ها

نهم : طرح های جذاب داشته باشد

 

انواع تلویزیون شهری

تلویزیون شهری به دو نوع تلویزیون شهری داخل سالن و تلویزین شهری فضای باز تقسیم می گردد.

حرارت محل نصب تلویزیون شهری

درجه حرارت مکانی که تلویزیون شهری در آن نصب می شود بسیار مهم است. تلویزیون های شهری به دلیل آن که پاور تلویزیون های شهری تا دمای 50 درجه سانتی گراد کار می کند از این رو نیاز است در مناطق گرمسیر به خصوص در فصل تابستان از تهویه استفاده شود. به این صورت که اگر دمای محیط از 50 درجه سانتی گراد بیش تر شد تهویه بصورت اتومات شروع به فعالیت کند اما در مناطق سردسیر نیازی به استفاده از تهویه نیست.

 

http://namarenter.com/Content/8775/%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C.html

 تلویزیون شهری و برندینگ

برندینگ مبحثی است که در زمینه معرفی برند خود در سطح شهر و کشور بسیار مهم برای کسب و کارها تلقی می شود. یکی از راه هایی که برند شما را در تمام کشور شناسایی می کند تبلیغات تلویزیونی هستند اما از آنجایی که این نوع تبلیغات سرمایه بالایی نیاز دارند کسب و کارهای کوچک و نوپا توانایی پرداخت این بودجه را ندارند. اما راه حل برای این نوع کسب و کار ها چیست ؟!

تلویزیون شهری نسبت به تبلیغات تلویزیونی هزینه بسیار کمتری دارد و باعث می شود مردم شهر خودتان نسبت به برند شما آگاه شوند. اما چگونه برندینگ با تلویزیون شهری اتفاق میفتد؟!

مردم همه روزه برای رفتن به محل کار، مدرسه، دانشگاه و بسیاری از کارهای ضروری دیگر از خانه خارج می شوند و اگر در این مسیر بصورت مداوم تبلیغات برند شما را ببینند نقش برند شما در ذهن آنها حک می شود.